Wydrukuj tę stronę

Balsam Kapucyński

Na furcie naszego domu zakonnego można nabyć słynny Balsam Kapucyński, jak również inne produkty: mydło, żele i kremy.

Na furcie naszego domu zakonnego można nabyć słynny Balsam Kapucyński, jak również inne produkty, wyprodukowane na bazie Balsamu: mydło, żele i kremy. To jedyne takie miejsce we Wrocławiu. Zapraszamy!

Furta jest czynna w godzinach od 8:00 do 20:00.

Balsam Kapucyński to naturalny preparat, przygotowywany z ziół i żywic, wzmacniający organizm i regulujący pracę układu pokarmowego. Przeznaczony jest dla osób dorosłych.

Tradycja balsamu sięga dwóch wieków. Wywodzi się on z Czech. Nie wiemy dokładnie jakim sposobem receptura Balsamu Kapucyńskiego trafiła do Krakowa. Mówi się o rannym czeskim zakonniku, którym zaopiekowali się krakowscy współbracia podczas I Wojny Światowej. W dowód wdzięczności mieli otrzymać przepis wytwarzania Balsamu. W każdym razie w latach trzydziestych ubiegłego wieku kapucyni produkują w Krakowie Balsam, który szybko zyskuje popularność.

W ostatnich latach na bazie Balsamu Kapucyńskiego rozpoczęto wytwarzać inne produkty kosmetyczne: mydło, żele i kremy. TUTAJ możesz zobaczyć szczegółowe opisy tych produktów, a wszystkie z nich są do nabycia od ręki na naszej furcie. 

Zapraszamy!

 

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…