Taizé we Wrocławiu - Europejskie Spotkanie Młodych

Wrocław będzie gospodarzem 42. Europejskiego Spotkania Młodych, które odbędzie się na przełomie 2019/2020 r.

 

I Ty możesz ugościć młodych, którzy przyjadą do Wrocławia z całej Europy. Zaproponuj noclegi lub obiad 1 stycznia.

 • Przygotowania w naszej parafii koordynuje br. Paweł Frąckowiak. Zachęcamy do przyjęcia pielgrzymów pod swój dach w dniach 28 grudnia - 1 stycznia. Jeśli nie możesz dać noclegu - zaproś kilka osób na obiad w Nowy Rok. Zapraszamy do wypełnienia formularza 'deklaracja gościny': https://taizewroclaw.pl/contact/
 • Zapraszamy na spotkanie informacyjne we wtorek 17 grudnia o 18:30 w sali nr 4 domu parafialnego.  

 


 

 

 


• Od 1 października we Wrocławiu działa Centrum Przygotowań. Znajduje się ono przy pl. Grunwaldzkim, w budynku dawnej stołówki Domu Studenckiego "Dwudziestolatka" (ul. Piastowska 1A). Centrum to jest otwarte dla wszystkich: od wtorku do soboty, w godzinach od 9:45 do 13:00 oraz od 15:00 do 18:00 (a w soboty do godz. 17:00).


Codzienna modlitwa z braćmi z Taizé będzie nas prowadzić w trakcie wspólnych przygotowań do tego wydarzenia. Odbywa się ona od wtorku do soboty o godz. 9:00 i 13:00 w Centrum Przygotowań. Natomiast w każdy poniedziałek, o godz. 20:15, bardzo serdecznie zapraszamy młodych z całej naszej diecezji do modlitwy z braćmi w kościele św. Macieja, przy pl. Nankiera.

 


Najświeższe informacje znajdziesz na: https://taizewroclaw.pl/

oraz na fb: Taize.Wroclaw


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Remontowaliśmy Dom Duszpasterski Świętej Moniki

Zbieramy fundusze na spłatę długu

Nasz adres

 • Parafia św. Augustyna - Bracia Kapucyni
 • ul. Sudecka 90, 53-129 Wrocław
 • tel. +48 71 367 22 44
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 96 1600 1462 1846 2273 6000 0001
 • konto remontowe: 15 1600 1462 1846 2273 6000 0004

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.

 O portalu

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Augustyna jest prowadzona przez Zakon Braci Mniejszych Kapucynów z prowincji krakowskiej. Jesteś na oficjalnej stronie internetowej naszej parafii

Kontakt z administratorem

Coś na stronie działa nie tak jak powinno? Masz jakieś sugestie, lub po prostu chcesz podzielić się opinią na temat naszej strony internetowej? Napisz wiadomość do administratora witryny: kapucyniwroclaw[at]gmail.com

Ochrona danych

Dane osobowe zawarte w serwisie przetwarzane są za zgodą lub na mocy prawa. Administratorami danych jest: Parafia pw. św. Augustyna we Wrocławiu - Bracia Kapucyni

Informacja o cookies

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

 
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…