Zapraszamy do Wołczyna

 

 

 

Już wakacje, więc serdecznie zapraszamy na 24. Spotkanie Młodych w Wołczynie organizowane przez nas, braci kapucynów.

W tym roku w dniach 16-20 lipca młodzież z całej Polski, słuchając ciekawych konferencji i bawiąc się przy wspaniałych zespołach, będzie mogła zasmakować bycia RAZEM. To wszystko będzie odbywało się w kapucyńskim klimacie modlitwy i wspólnoty.

Zapisów można dokonywać pod podanym linkiem: https://wolczyn.kapucyni.pl/zapisy1
Zapraszamy młodzież po 2. klasie gimnazjum.

Spotkanie organizacyjne: dla osób chcących wyjechać do Wołczyna w grupie zorganizowanej z naszej parafii we Wrocławiu odbędzie się dnia 2 czerwca 2018 o godzinie 10:00 w sali 4.

Dla kogo: W Spotkaniu Młodych w Wołczynie mogą uczestniczyć osoby w wieku od 15 do 30 lat. Niepełnoletni uczestnicy potrzebują zgody swoich rodziców/opiekunów.
Formularze zgód do pobrania na furcie zakonnej, oraz w poniższym linku: http://wolczyn.kapucyni.pl/images/Zgoda_rodzicow_2018.pdf. Kliknij na link, pobierz formularz, wypełnij i daj do podpisania swoim rodzicom. Wypełnioną i podpisaną przez rodziców/opiekunów zgodę przywieź ze sobą na spotkanie 2 czerwca 2018 o 10:00 do sali nr 4.

Wyżywienie: Organizatorzy Spotkania Młodych zapewniają codziennie smaczną i pożywną zupę na obiad, która jest dostarczana na pole namiotowe, a także herbatę na śniadanie i kolację. Dobrodzieje z Wołczyna sponsorują bułki na śniadanie. Reszta wyżywienia we własnym zakresie! Jest możliwość otrzymania wrzątku do tzw. zupek chińskich. W Wołczynie jest kilka dużych supermarketów: Biedronka, Milea, Polomarket, Sedal, Stokrotka, dlatego radzimy nie przywozić ze sobą „tony” jedzenia. Konieczny jest sprzęt biwakowy: menażka, sztućce itp.

Zakwaterowanie: Uczestnicy Spotkania Młodych mieszkają na polu namiotowym, które znajduje się ok 200 m od amfiteatru. Pole namiotowe jest ogrodzone i chronione przez całą dobę. W nocy nie ma koedukacji, tzn. dziewczęta i chłopcy śpią w oddzielnych namiotach. Należy mieć własny namiot, śpiwór i karimatę.
Na polu namiotowym będą dostępne umywalnie (przyda się miska). Będzie również możliwość wykupienia prysznicu. Z pryszniców będzie można skorzystać już od poniedziałku (pomiędzy godz. 14:00 a 17:00). Seans w wodnej kabinie będzie kosztować 4 zł.

Całkowity koszt pobytu to 65zł plus przejazd do Wołczyna i z powrotem (około 30zł). Warto mieć także jakieś kieszonkowe na w/w prysznice, i  na ewentualne dodatki do bułek, które można zakupić w pobliskich sklepach.

Więcej informacji dotyczących spotkania na stronie internetowej https://wolczyn.kapucyni.pl/ i u br. Pawła Frąckowiaka oraz na spotkaniu organizacyjnym 2 czerwca 2018.

Zapisy na wspólny wyjazd u br. Pawła Frąckowiaka.

 

Zobacz także wideozaproszenie:

 

 

 

 

 

Więcej: www.wolczyn.kapucyni.pl

Remontujemy Dom Duszpasterski Świętej Moniki

Trwają prace projektowe. Zbieramy fundusze na remont

Nasz adres

  • Parafia św. Augustyna - Bracia Kapucyni
  • ul. Sudecka 90, 53-129 Wrocław
  • tel. +48 71 367 22 44
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • numer konta: 96 1600 1462 1846 2273 6000 0001
  • konto remontowe: 15 1600 1462 1846 2273 6000 0004

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.

 

 

Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…