Kurs Finansowy Crown

 

 Zapraszamy na KURS FINANSOWY CROWN prowadzony w naszej parafii! 

 • Naucz się skutecznych zasad zarządzania finansami
 • Kurs finansowy Crown pomoże Ci zmienić Twoją finansową przyszłość
 • Finanse to dziedzina, która ma ogromny wpływ na nasze codzienne życie ale również na relację z Bogiem. Wielu ludziom sprawia sporo kłopotów, zmartwień i troski. Tymczasem Bóg troszczy się o człowieka i daje nam tak wiele cennych wskazówek w temacie finansów osobistych i zarządzania majątkiem.


Kolejną edycję kursu planujemy na listopad 2021.


 

Pierwsze spotkanie startowe (organizacyjne) odbędzie się 6 listopada w sobotę o godz. 16:00 w domu zakonnym Braci Mniejszych Kapucynów, ul. Sudecka 90 we Wrocławiu.

- Spotkania będą się odbywały on-line za wyjątkiem spotkania startowego, we wtorki w godz. 18:30-20:30.

- Kurs trwa 10 tygodni + spotkanie startowe i zakończeniowe, polega na studium Pisma Świętego, samodzielnym wykonywaniu praktycznych zadań z Podręcznika Uczestnika oraz uczestnictwie w spotkaniu małej grupy.

Prowadzący:

 • br. Krzysztof Andryszkiewicz OFMCap – Lider EF CROWN od 2015 r. Prowadzi kursy finansowe, warsztaty oraz doradzał w dziedzinach finansów biblijnych  zarówno jako proboszcz parafii w Bytomiu jak i parafii św. Augustyna we Wrocławiu, doświadczenie zarządzania finansami nabywał również jako ekonom i wikary parafii w Wołczynie
 • Anna Kulbacka OV – Lider EF CROWN od 2012 r. oraz lider Kompasu Kariery i coach. Prowadzi kursy, finansowe, rekolekcje i wykłady i doradza w tematach finansów biblijnych. Ma ponad 25 lat doświadczenia pracy
  w finansach na stanowiskach menadżerskich.

KOSZT wynosi 270 zł/osoba, 450 zł/małżeństwo, w tę sumę wliczone są materiały (podręcznik, zeszyt ćwiczeń i książka plus dodatkowe materiały) i wydatki organizacyjne.

 

ZGŁOSZENIA przyjmujemy do 31 października 2021 na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..  
Jest to ważne ponieważ dużo osób pyta o kurs i chce w nim wziąć udział. Jeśli będzie brała udział jedna osoba z małżeństwa to prosimy również o informację. Małżonków prosimy o podanie maili i komórek obu osób. Kwota zaliczki, dodatkowe informacje i konto do wpłaty zostanie podane w mailu zwrotnym potwierdzającym udział w kursie.

O uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Niech Pan Wam błogosławi w tym pięknym czasie.

Pozdrawiamy z modlitwąbr. Krzysztof Andryszkiewicz OFMCap i Anna Kulbacka OV
Liderzy Edukacji Finansowej CROWN

 

  

Zobacz zdjęcia z poprzednich edycji:

• Jesień 2020

• Wiosna 2020

 


Poniżej zamieszczamy świadectwa uczestników (pisownia oryginalna):


***
Z całego serca polecam wzięcie udziału w kursie Crown, który przede wszystkim ukazał mi jak ważne jest bezwarunkowe zaufanie Bogu, aby On mógł w naszym życiu pokazać swoją troskę i miłość do nas. Nie jest to łatwa droga, ale dzięki niej pogłębia się nasza relacja z naszym Tatą. To On nas prowadzi, pokazuje nam jak zarządzać wszystkim tym co posiadamy od Niego. Szlifuje nasze charaktery i uczy co w naszym życiu jest najważniejsze co tak naprawdę ma sens w odróżnieniu do tego czym nieustannie jesteśmy bombardowani w mediach i naszym najbliższym otoczeniu.

BASIA

 

***
Największym odkryciem dla mnie było, że nie ja jestem właścicielem swojego majątku, tylko Bóg. On dał mi go w zarząd.
Ponadto dowiedziałam się, że dawanie daje dużo radości. Teraz mam ogromna przyjemność z dawania i nie traktuję tego jak obowiązek.

MONIKA

 

***
Dla mnie najważniejsze było odkrycie, kto tak naprawdę jest właścicielem wszystkich dóbr, które posiadam. Jednakowo ważne było zrozumienie kto tak naprawdę jest moim szefem. Dzięki kursowi odkryłem, że w pewnych kwestiach związanych z finansami już od lat idę dobrą drogą.

Kurs pomógł mi rozpocząć moją zmianę w stosunku do dóbr materialnych, zrozumiałem, że postępując nieuczciwie wobec swojego pracodawcy tak naprawdę oszukuję Pana Boga. Dzięki kursowi będę mógł kontrolować swoje wydatki i szukać możliwości coraz lepszego wykonywania swojej pracy.

TOMASZ

 

***

Pomógł mi zmienić moje spojrzenie na finanse, lepiej je kontrolować, poukładać we właściwym porządku.

Wiem co Bóg chce mi powiedzieć o aspekcie finansowym mojego życia, i chcę zmienić je zgodnie z wolą Bożą.

ADAM

 

***
Kurs i poruszane na nim tematy wiele mi poukładało w głowie, wskazał miejsca, które musiałam/ muszę przepracować ,choć nie zdawałam sobie sprawy z ich powagi i wpływu na moje życie ale przede wszystkim zbliżył nas, małżonków do siebie i do Boga…. Przyznam , że momentami czułam frustrację , byłam przytłoczona „wymaganiami” stawianymi nam w Piśmie św. w sferze finansowej , ale dzięki modlitwie , pewnie również modlitwie prowadzących , za nas , wzięłam głęboki oddech i z zaufaniem ruszyłam dalej .

W czasie trwania kursu , zaczęłam wprowadzać modlitwę uniżenia, uczę się jej... 
Zauważyłam, że lepiej się komunikujemy w sprawach finansowych…
Kurs był też zachętą do wprowadzenia dzieciom kieszonkowego i systemu 3 skarbonek - wydawało mi się, ze są jeszcze za mali ale widzę, że to bardzo dobra decyzja
i oczywiście ,to kolejna dla mnie ,lekcja pełnego zaufania Bogu , zwłaszcza w kwestii oddawania dziesięciny.
Bardzo cenne dla mnie są świadectwa innych, szczególnie współprowadzącej Ani :)

Wspaniale, że mieliśmy tyle fragmentów z Pisma św. do przepracowania… chciałabym utrzymać taki system , nie tylko przeczytanie fragmentu ale też głębsza refleksja nad fragmentem.

MAGDA


 

 

Bardzo dziękuję Panu Bogu za kurs i osoby, które wzięły w nim udział. Dziękuję Ani Kulbackiej, z którą wspólnie prowadziliśmy Kurs Finansowy Crown.

Niech Bóg Miłosierny i Łaskawy będzie błogosławiony i uwielbiony we wszystkim, co mogliśmy przeżyć, oraz w naszej codzienności.

 

Z modlitwą i błogosławieństwem Bożym,


br. Krzysztof Andryszkiewicz OFMCap 

Remontowaliśmy Dom Duszpasterski Świętej Moniki

Zbieramy fundusze na jego bieżące utrzymanie

Nasz adres

 • Parafia św. Augustyna - Bracia Kapucyni
 • ul. Sudecka 90, 53-129 Wrocław
 • tel. +48 71 367 22 44
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 96 1600 1462 1846 2273 6000 0001
 • konto remontowe: 15 1600 1462 1846 2273 6000 0004

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.

 

Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…