Ten Trzeci

"Ten Trzeci" to weekendowe rekolekcje ewangelizacyjne, adresowane zarówno do osób, które chcą doświadczyć spotkania z Bogiem w swoim życiu, jak i do tych, które nie wierzą, że jest to w ogóle możliwe i potrzebne; do tych, którzy widzą bezsens, zniewolenie i grzech w swoim życiu, jak i do tych, których życie jest po prostu OK.

Niezależnie od tego ile masz lat, kim jesteś, jaka jest Twoja wiara, kim dzisiaj jest dla Ciebie Bóg, czy czujesz się kochany, wartościowy i szczęśliwy, czy wręcz przeciwnie - po prostu: DAJ SIĘ ODNALEŹĆ JEZUSOWI! TWOJE ŻYCIE NIE JEST MU OBOJĘTNE!

Chcesz dowiedzieć się kim jest tajemniczy "Ten Trzeci" i jaki ma związek z Tobą? Przyjdź!

Rekolekcje "Ten Trzeci" mają swoje źródło w prowadzonym przez wspólnotę Ichtis przez wiele lat "Kursie Filip". Są one jedną z odpowiedzi na wyraźną potrzebę Nowej Ewangelizacji w Kościele. Zawierają nowy w formie, żywy i prosty przekaz Dobrej Nowiny skierowany do współczesnego człowieka.


Ostatnia edycja rekolekcji "Ten Trzeci" odbyła się w naszej parafii w dniach 21-23 października 2016 r.

Kolejna edycja już niedługo! 


Więcej informacji i zapisy na rekolekcje na stronie: www.tentrzeci.pl

 

 

Remontujemy Dom Duszpasterski Świętej Moniki

Trwają prace projektowe. Zbieramy fundusze na remont

Nasz adres

  • Parafia św. Augustyna - Bracia Kapucyni
  • ul. Sudecka 90, 53-129 Wrocław
  • tel. +48 71 367 22 44
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • numer konta: 96 1600 1462 1846 2273 6000 0001

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…