Zatrzymaj się w biegu

 

Kurs dla małżeństw - kameralna atmosfera i ważne tematy.

„Zatrzymaj się w biegu” to kurs dla małżeństw, który w kameralnej, nieco kawiarnianej atmosferze porusza ważne tematy dotyczące życia małżeńskiego i rodzinnego. Przeznaczony jest dla tych, którzy chcą odnowić i pogłębić życie małżeńskie, odświeżyć swoją małżeńską relację i gotowi są przeżyć nową przygodę.

Następna sesja rozpocznie się 17 września 2021 roku - zobacz szczegóły i zapisz się na kurs 

Na kurs składa się 7 spotkań w kolejne piątkowe popołudnia i dodatkowo dla chętnych kończący kurs sobotnio-niedzielny wyjazd. Każde ze spotkań trwa do dwóch godzin i rozpoczyna się o godz. 18:30. Na ten czas zapewniona jest opieka dla dzieci.

W serii wykładów poruszane są m.in. następujące tematy:
– Jak sprawić, żeby małżeństwo zachowało świeżość?
– Jak wspomóc rozwój dziecka i nie zniechęcić go do Pana Boga?
– Jak w praktyce prowadzić życie otwarte na Boga (osobiście, w małżeństwie i w rodzinie)?
– Dlaczego seks w życiu małżeńskim jest taki ważny?
– Jak dogadać się z teściową?
– Jaka jest rola wdzięczności w szczęśliwej relacji małżeńskiej i rodzinnej?

Opinie uczestników:

„Bardzo dziękujemy za spotkania. Niesamowitym doświadczeniem było dla nas słuchanie, jak ktoś opowiada niemal dokładnie o naszym życiu. Jak nazywa wszystkie błędy, jakie popełniamy, jak pokazuje, że droga, którą staramy się iść, jest słuszna, bo jak się okazuje - nie tylko my próbujemy :-) Już wiemy, że takie spotkania są nam potrzebne. Pozdrawiamy Was serdecznie.”

„Jeszcze raz chcieliśmy od Siebie przekazać Wam (wszystkim zaangażowanym) nasze podziękowania. Jesteśmy z Żoną bardzo zadowoleni, że są Tacy ludzie jak Wy, którzy własny czas z chęcią poświęcili innym. Cieszymy się, że mamy szansę uczestniczyć w tym co jest dla nas ważne, że odnaleźliśmy ludzi, z którymi rozmowa o Bogu jest czymś pasjonującym i bardzo ważnym. Napełniliście nasze serca nadzieją, czekamy z niecierpliwością co dalej...”

„Przyszło mi na myśl aby do Was napisać i podziękować za spotkania, które zwróciły moją uwagę na wiele istotnych problemów, o których wcześniej nie wiedziałam. Przyznaję, że skłoniły mnie one do głębokiej refleksji i mam nadzieję, że dzięki temu będę pracować bardziej świadomie nad pogłębieniem naszej relacji małżeńskiej.”

„Bardzo dziękujemy organizatorom za cały trud przygotowań i prelegentom za ciekawe wykłady. Cieszymy się ze mogliśmy brać udział w kursie. Wspaniała była też msza święta i uroczystość odnowienia przysięgi małżeńskiej. Ujęło mnie, że dzieci były takie przejęte, kiedy rodzice przysięgali sobie jeszcze raz...”

Obejrzyj zdjęcia i przeczytaj świadectwo

 

 

Remontowaliśmy Dom Duszpasterski Świętej Moniki

Zbieramy fundusze na jego bieżące utrzymanie

Nasz adres

  • Parafia św. Augustyna - Bracia Kapucyni
  • ul. Sudecka 90, 53-129 Wrocław
  • tel. +48 71 367 22 44
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • numer konta: 96 1600 1462 1846 2273 6000 0001
  • konto remontowe: 15 1600 1462 1846 2273 6000 0004

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.

 

Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…