Dom Świętej Moniki

Wspólnymi siłami odnowiliśmy nasz dom duszpasterski.

Remont i przebudowę domu duszpasterskiego rozpoczęliśmy 18 czerwca 2018. Prace zostały zakończone 23 września 2019, a budynek ponownie oddany do użytku.

Jesteśmy bardzo wdzięczni wszystkim ofiarodawcom za każdą, nawet najdrobniejszą ofiarę. Dzięki Waszej hojności prace remontowe zostały zrealizowane. Nastąpiła kompleksowa wymiana mebli: krzeseł, składanych stołów, szaf do zabudowy i wyposażenia aneksu kuchennego. 

Dom pilnie wymagał remontu dachu, instalacji grzewczej, wodno-kanalizacyjnej i elektrycznej. Przebudowa budynku poprawiła jego funkcjonalność a także zwiększyła ilość pomieszczeń dla duszpasterstwa.

Z domu korzystają na co dzień dzieci, młodzież, parafialne grupy i wspólnoty. Odbywają się w nim spotkania i katechezy dla rodziców i chrzestnych, dla rodziców dzieci przygotowujących się do pierwszej komunii świętej, dla kandydatów do bierzmowania, kursy dla narzeczonych i dla małżonków, różne sesje i spotkania charytatywne, ewangelizacyjne i formacyjne dla grup i wspólnot. Mieści się w nim poradnia rodzinna, Biuro Radia Maryja, punkt konsultacyjny dla ludzi z problemem alkoholowym, sala spotkań grupy AA.

Dom służy także jako mieszkanie dla posługujących w parafii sióstr felicjanek.

Wsparcia wymaga bieżące utrzymanie domu - opłaty za prąd, za ogrzewanie i utrzymywanie dobrego stanu technicznego budynku.

Dzięki Twojej pomocy i wspólnemu zaangażowaniu będziemy w stanie to zrobić!

 


Chcę się włączyć i pomóc


 

Zobacz także  galerię zdjęć  z przebiegu remontu

Remontowaliśmy Dom Duszpasterski Świętej Moniki

Zbieramy fundusze na jego bieżące utrzymanie

Nasz adres

  • Parafia św. Augustyna - Bracia Kapucyni
  • ul. Sudecka 90, 53-129 Wrocław
  • tel. +48 71 367 22 44
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • numer konta: 96 1600 1462 1846 2273 6000 0001
  • konto remontowe: 15 1600 1462 1846 2273 6000 0004

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.

 

Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…