Z życia parafii

Obóz - dla skautów to największa przygoda. Nagroda za cały rok pracy na zbiórkach.

Remont | Zdjęcia

12 lipca 2018
Zobacz fotorelację z prac na budowie.
Wakacje nie muszą być nudne. Można przecież wyjechać z przyjaciółmi z Kościoła.
Wspaniale było znów widzieć i słyszeć w naszej parafii brata Macieja Jabłońskiego, świeżo upieczonego misjonarza, którego tak dobrze znamy z posługi we Wrocławiu.
Pana Boga można spotykać na różne sposoby. Na przykład w górach, w pięknie stworzenia.
Zobacz nagranie wideo z koncertu gospel Petera Francisa 8 czerwca w naszym kościele.