Z życia parafii

Po jakimś czasie przerwy, w sobotę 9 września, odbyło się pierwsze powakacyjne spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza w naszej parafii.

W sierpniu 2017 odbył się obóz w Brezinie na Słowacji, obok granicy z Węgrami.

W czwartek 15 czerwca przeżywaliśmy uroczystość Bożego Ciała i Krwi Chrystusa.

W sobotę 27 maja 2017 roku wspólnota "Symeon" z bratem Pawłem Tokarzem, proboszczem naszej parafii wybrała się na autokarową wycieczkę.

We wtorek 25 kwietnia przeżywaliśmy w naszej parafii uroczystość Bierzmowania.

W niedzielę 29 stycznia po mszy świętej o 12:30 Zespół "Spotkanie" poprowadził w naszym kościele wspólne kolędowanie. Było pięknie, wspólnotowo, rodzinnie.