Z życia parafii

Najlepiej poznaje się ludzi poprzez wspólne przebywanie i pokonywanie razem trudności. Na przykład w górach.
Pielgrzymka do kapliczki w lesie na Morawach, związanej z cudownym obrazem Matki Bożej Hodowickiej.
W tym roku wspólnota Dom Boży obchodzi jubileusz 25 lat istnienia.
Ministranci przyjęli błogosławieństwo na pełnienie nowych posług.

Remont | Zdjęcia

5 października 2018
Zobacz fotorelację z prac na budowie.

Tradycyjnie na początku roku duszpasterskiego LSO spotkała się na sobotniej Eucharystii o godz. 12:00, aby podziękować Panu Bogu za minione wakacje i polecić cały rok duszpasterski. Przedłużeniem wspólnego świętowania był grill.