Wydrukuj tę stronę

Ruch Światło-Życie

Ruch Światło-Życie

 

Zapraszamy na naszą stronę: www.oazasudecka.pl

 

Ruch Światło-Życie jest jednym z ruchów odnowy Kościoła. Gromadzi ludzi różnego wieku i powołania: młodzież, dzieci, dorosłych, jak również kapłanów, osoby zakonne oraz rodziny w gałęzi rodzinnej, jaką jest Domowy Kościół.

Znakiem Ruchu Światło-Życie jest symbol i słowa ΦΩΣ ΖΩΗ (czyt. fos-zoe) – greckie słowa „światło” i „życie” ułożone w kształt krzyża. Popularna nazwa tego symbolu to foska.

Działająca ponad 30 lat w naszej parafii wspólnota oazowa obejmuje dzieci, młodzież, dorosłych pracujących, rodziny (Domowy Kościół), samodzielne matki i osoby starsze.

We wtorki o 19:15 zapraszamy na otwarte spotkania modlitewne w sali nr 3. Członkowie oazy formują się dodatkowo w małych grupach, diakoniach oraz kręgach rodzin.

Dzieci i młodzież od lat 8 do 18 mają swoje spotkania ogólne we wtorki o 17:00 w sali nr 3. Ponadto spotykają się w małych grupach wiekowych z animatorem.

Moderator wspólnoty (części dorosłych):
br. Henryk Cisowski

Moderatorka świecka (grupy dorosłych):
Jolanta Such-Białoskórska, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Para rejonowa Domowego Kościoła:
Agnieszka i Mirosław Bąkowie,
tel. +48 513 822 767,  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Moderator grup dziecięcych i młodzieżowych:
br. Wojciech Pawłowski.

Odpowiedzialna za grupy dziecięce i młodzieżowe:
Aleksandra Świderska, tel. +48 505 177 135

 

Więcej o Ruchu Światło-Życie: 
w Polsce i na świecie: www.oaza.pl
w archidiecezji wrocławskiej: www.wroclaw.oaza.pl
w krakowskiej prowincji kapucynów: www.oaza.kapucyni.pl

 

 

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…