Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

20 sierpnia 2017

 

20 niedziela zwykła

1. W ubiegłym tygodniu zebraliśmy 8120 zł na remont organów. Bóg zapłać!

2. Dzisiaj, odpowiadając na apel naszego Arcybiskupa, po Mszach św. zbiórka do puszek na pomoc poszkodowanym w nawałnicach.

3. W tym tygodniu:
- W poniedziałek wspomnienie św. Piusa X, papieża.
- We wtorek wspomnienie Najświętszej Marii Panny Królowej.
- W czwartek święto św. Bartłomieja, Apostoła. O godz. 21:00 Parafialny Apel Jasnogórski.
- W piątek wspomnienie św. Ludwika IX, króla, patrona III Zakonu. O godz. 18:30 Msza św. w intencji Misji. Spotkania Grupy Misyjnej nie będzie.
- W sobotę uroczystość Najświętszej Marii Panny Częstochowskiej.

4. W następną niedzielę wspomnienie św. Moniki, matki św. Augustyna. Po Mszach św. można będzie nabyć cegiełki – w formie ikon ze świętą, które będą przeznaczone na remont Domu Katechetycznego św. Moniki.

5. W następny poniedziałek, 28 sierpnia uroczystość św. Augustyna, biskupa, doktora Kościoła - patrona naszej parafii. O godz. 18:30 zapraszamy na Mszę Św. odpustową a po niej na wspólną agapę. Prosimy wspólnoty parafialne, aby dostarczyły upieczone ciasta do sali nr 4 w poniedziałek w godzinach 17:00 – 18:00.

6. W najbliższy wtorek można uzyskać bezpłatną pomoc prawną. Spotkanie z prawnikiem na furcie domu zakonnego w godz. 16:00-17:00.

7. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: Beata Galus-Majcher, Józef Poźniak, Stanisław Piszczorowicz, Eufemia Kłymiuk, Józef Baran. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…


 

 

 

Więcej o Domu Świętej Moniki...

Odnawiamy organy. Dołóż swój mieszek

Wymieniliśmy już 2600 mieszków i elektromagnesy. Trwa wymiana miechów i piszczałek...

Nasz adres

  • Parafia św. Augustyna - Bracia Kapucyni
  • ul. Sudecka 90, 53-129 Wrocław
  • tel. +48 71 367 22 44
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • numer konta: 96 1600 1462 1846 2273 6000 0001

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…