Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie


15 lipca 2018


15 Niedziela zwykła

 

1. Dzisiaj:
- W imieniu brata Macieja Jabłońskiego dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, którzy w kwotą 46 675 zł wsparli misje w Republice Środkowej Afryki.
- Możemy nabyć w zakrystii najnowszy numer „Głosu Ojca Pio”. Poświęcony jest tematyce poczucia humoru. Otrzymamy odpowiedzi na pytania: Czy Pan Bóg ma poczucie humoru? Czym jest pogoda ducha? Życzymy radosnej lektury.
- Polecamy także lekturę czasopisma diecezjalnego „Nowe Życie”. W tym miesiącu podwójny numer wakacyjny.

2. W tym tygodniu:
- W poniedziałek wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel.
- We wtorek o godz. 18:30 Msza św. Grupy Maitri.
- W środę wspomnienie św. Szymona z Lipnicy.
- W piątek uroczystość błogosławionego Czesława, prezbitera, głównego patrona Wrocławia.
- W sobotę święto św. Wawrzyńca z Brindisi, prezbitera i doktora Kościoła.

3. W czasie wakacji zapraszamy:
- na wyjazdy dla młodzieży organizowane przez braci kapucynów. Szczegóły na stronie www.kapszlak.pl.
- na Pieszą Pielgrzymkę Wrocławską na Jasną Górę 2–10 sierpnia. Zapisy i szczegółowe informacje na stronie www.pielgrzymka.pl;
- na obóz adaptacyjny dla studentów w Białym Dunajcu w Tatrach 3-16 września (koszt: 419 zł). Więcej informacji oraz zapisy na stronie www.bialydunajec.org.

4. 21 lipca Franciszkański Zakon Świeckich organizuje pielgrzymkę do Częstochowy. Zostało kilka miejsc. Koszt 40 zł. Wyjazd 6:00 spod parafii. Powrót około 20:00. Chętnych prosimy o zgłoszenie się pod numerem telefonu: 605 082 545.

5. Fundacja Dominikański Ośrodek Liturgiczny zaprasza na rekolekcje liturgiczne „Mysterium fascinans”, które łączą w sobie wspólne celebrowanie pięknej liturgii i naukową refleksję nad nią. Odbędą się one w drugi weekend września w Krakowie, konieczna jest wcześniejsza rejestracja w lipcu na stronie www.mf.org.pl.

6. Trwają prace budowlane przy przebudowie Domu Duszpasterskiego św. Moniki. Obecnie przygotowujemy się do wykonania nowego dachu. Zapraszamy do obejrzenia w internecie i w gablocie zdjęć z budowy. W następną niedzielę po Mszach św. odbędzie się na ten cel zbiórka do puszek. Dziękujemy wszystkim dobrodziejom za ofiary, również tym, którzy wpłacają na konto remontowe.

7. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszły: Stanisława Nikodem i Janina Dudek… Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Remontujemy Dom Duszpasterski Świętej Moniki

Trwają prace projektowe. Zbieramy fundusze na remont

Nasz adres

  • Parafia św. Augustyna - Bracia Kapucyni
  • ul. Sudecka 90, 53-129 Wrocław
  • tel. +48 71 367 22 44
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • numer konta: 96 1600 1462 1846 2273 6000 0001
  • konto remontowe: 15 1600 1462 1846 2273 6000 0004

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.

 

 

Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…