Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

18 czerwca 2017

 

11 niedziela zwykła

1. Dzisiaj:
- Msza św. na zakończenie roku szkolnego o godz. 11:00.
- O godz. 16:00 Msza św. Franciszkańskiego Zakonu Świeckich.

2. W tym tygodniu:
- We wtorek o godz. 18:30 Msza św. grupy „Maitri”. O godz. 19:30 katecheza a następnie od 20:00 do 21:00 adoracja Najświętszego Sakramentu poprowadzona przez Wspólnotę Miłości Ukrzyżowanej.
- W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa i zakończenie procesji eucharystycznych. O 18:30 Msza Święta przez wstawiennictwo św. Ojca Pio.
- W sobotę uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela, patrona Wrocławia. Parafialny Apel Jasnogórski o godz. 21:00.

3. W następną niedzielę:
- Po Mszy św. o godz. 16:00 zapraszamy na koncert zespołu wokalnego „A Capriccio” z Sobótki.

4. Jako Bracia Mniejsi Kapucyni podczas wakacji organizujemy dla młodzieży wiele form czynnego spędzania czasu. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej www.kapszlak.pl. Zapraszamy.

5. Kuria Metropolitalna we Wrocławiu serdecznie zaprasza dzisiaj o godz. 19:30 do Katedry pw. św. Jana Chrzciciela na Jubileuszowy  Koncert "Święta Jadwiga Śląska”.

6. Nabożeństwa czerwcowe do Najświętszego Serca Pana Jezusa odprawiamy w dni powszednie o godz. 18:00 a w niedziele o godz. 18:30. W oktawie Bożego Ciała (do piątku) będą się na nich odbywać procesje eucharystyczne. W czwartek po procesji poświęcenie wianków.

7. W sobotę 24 czerwca z okazji święta św. Jana Chrzciciela, ks. Arcybiskup zaprasza na Mszę Świętą w intencji Wrocławia, o godz. 18:30 w Katedrze. O godz. 20:30 przed katedrą odbędzie się koncert Michała Lorenca a o godz. 22:30 przy Hali Stulecia zobaczymy pokaz multimedialny poświęcony św. Janowi Pawłowi II.

8. Duszpasterstwo Akademickie zaprasza maturzystów i studentów na Obóz Adaptacyjny w Białym Dunajcu. Jest to okazja do zwiedzenia Tatr, spotkania z Bogiem i nawiązania przyjaźni. Termin wyjazdu: 30 sierpnia - 13 września. Więcej informacji oraz zapisy na stronie www.bialydunajec.org.

9. 15 września rozpoczniemy VII edycję kursu dla małżeństw "Zatrzymaj się w biegu”. Spotkania przeznaczone są dla tych, którzy chcą odnowić i pogłębić życie małżeńskie. W tym roku kurs jest organizowany przy współudziale m.in. o. Ksawerego Knotza OFMCap. Więcej informacji na plakacie i na stronie www.zatrzymajsiewbiegu.pl.

10. W środę 21 czerwca zostanie przeprowadzona akcja zbierania zużytego sprzętu (telewizory, komputery, monitory, lodówki, pralki itp.). Elektrośmieci należy przynieść przed figurę św. Franciszka do godz. 15:00 i przekazać na podstawiony samochód.

11. Informujemy tych, którzy dotychczas nie odebrali zdjęć z pierwszej komunii św., że można je odebrać w kancelarii w godzinach urzędowania. Natomiast 25 czerwca po Mszy św. o godz. 11:00 w sali nr 3 pan fotograf będzie czekał na rodziców.

12. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: Stanisław Matyska, Zuzanna Kozłowska, Janina Gliszczyńska, Bogusław Szewczyk. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie... Niech odpoczywają w pokoju wiecznym...

Więcej o Domu Świętej Moniki...

Odnawiamy organy. Dołóż swój mieszek

Wymieniliśmy już 2600 mieszków i elektromagnesy. Trwa wymiana miechów i piszczałek...

Nasz adres

  • Parafia św. Augustyna - Bracia Kapucyni
  • ul. Sudecka 90, 53-129 Wrocław
  • tel. +48 71 367 22 44
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • numer konta: 96 1600 1462 1846 2273 6000 0001

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…