Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie

22 października 2017

 

29 niedziela zwykła

1. Dzisiaj:
- Obchodzimy Niedzielę Misyjną. Przed kościołem zbiórka do puszek na cele misyjne.
- Ruch „Maitri” przeprowadza akcję informacyjną na temat „Adopcji serca” polegającej na wspieraniu edukacji konkretnego afrykańskiego dziecka.
- W sali nr 4 odbędzie się spotkanie dla kandydatów do bierzmowania. Grupa starsza spotyka się o godzinie 10:30, grupa młodsza o 11:30. Jednocześnie informujemy, że zapisy do nowej grupy przygotowującej się do bierzmowania odbędą się w okresie adwentu (w grudniu).
- W zakrystii jest do nabycia nowa książka pt. ”W świetle cienia. Trudności w drodze do szczęścia” pióra naszego współbrata, Piotra Kwiatka, kapucyna i doktora psychologii, który nie tak dawno gościł u nas z rekolekcjami o wdzięczności.

2. W tym tygodniu:
- W poniedziałek o godz. 18:30 Msza św. Grupy Modlitwy Ojca Pio.
- We wtorek o godz. 21:00 Parafialny Apel Jasnogórski.
- W piątek o godz. 17:30 spotkanie Grupy Misyjnej a o 18:30 Msza św. w intencji misji. Po Mszy św. spotkanie Rodziny Felicjańskiej, w domu zakonnym sióstr.
- W sobotę święto św. Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

3. W następną niedzielę:
- Przypominamy, że w nocy z soboty na niedzielę nastąpi zmiana czasu na zimowy (cofamy zegarki).

4. W środy i czwartki o godz. 17:00 zapraszamy dzieci na Różaniec, szczególnie te przygotowujące się do I Komunii św.

5. Wypełnione kartki wypominkowe i ofiary z tej okazji można składać w zakrystii, kancelarii parafialnej lub do skarbony przy ołtarzu Matki Bożej.

6. W poniedziałek na spotkanie Rady Duszpasterskiej o godz. 19:30 w sali nr 3 zapraszamy członków Rady Parafialnej i wszystkich liderów wspólnot. W czasie spotkania odbędą się wybory do nowej Rady Parafialnej.

7. Informujemy, że w naszej parafii istnieje Grupa AA „Sudecka”. Jest to wspólnota mężczyzn i kobiet, która dzieli się nawzajem doświadczeniem, siłą i nadzieją, aby rozwiązać swój wspólny problem uzależnienia alkoholowego. W tym miesiącu w sposób szczególny zapraszamy na mityng otwarty w czwartek 26 października o godz. 18:30 w sali 122 z okazji 24 rocznicy powstania grupy.

8. W najbliższy wtorek będzie można skorzystać z bezpłatnej pomocy prawnej, na furcie domu zakonnego w godzinach 16:00-17:00.

9. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: Stanisława Bartczak, Anna Kubiak, Jan Broda, Jadwiga Antkowiak, Mieczysław Popławski. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie…


 

 

 

Więcej o Domu Świętej Moniki...

Remontujemy Dom Duszpasterski Świętej Moniki

Trwają prace projektowe. Zbieramy fundusze na remont

Nasz adres

  • Parafia św. Augustyna - Bracia Kapucyni
  • ul. Sudecka 90, 53-129 Wrocław
  • tel. +48 71 367 22 44
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • numer konta: 96 1600 1462 1846 2273 6000 0001

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…