Ogłoszenia duszpasterskie


3 lutego 2019


4. niedziela zwykła

 
1. Dzisiaj:
• O godz. 16:00 Msza św. Żywego Różańca a po niej spotkanie w sali nr 3.
• Zachęcamy do nabycia miesięcznika Nowe Życie. W tym numerze przeczytamy m.in. o roli katedry w życiu Kościoła, zobaczymy na zdjęciach, jakie skarby skrywa wrocławska katedra a także przeczytamy wywiad z idolem młodzieży – Piotrem Kowalczykiem - raperem TAU.

2. W tym tygodniu:
• W poniedziałek wspomnienie św. Józefa z Leonissy, prezbitera.
• We wtorek wspomnienie św. Agaty, dziewicy i męczennicy:
- O godz. 18:00 nabożeństwo do Miłosierdzia Bożego a po nim Msza św.
• W środę wspomnienie świętych męczenników Piotra Chrzciciela, Pawła Miki i Towarzyszy.
• W czwartek wspomnienie św. Kolety, dziewicy.
• W piątek rozpoczęcie kursu przedmałżeńskiego. Narzeczonych zapraszamy o godz. 20:00 do sali nr 3.
• W sobotę wspomnienie św. Scholastyki, dziewicy.

3. W następną niedzielę:
• Swoje imieniny obchodzi brat Jacek Siemieniak, wikary. Pamiętajmy o nim w naszej modlitwie, szczególnie na  Mszy św. o 16:00.

4. 11 lutego rozpocznie się kolejny kurs Alpha. Zapraszamy na niego wszystkich pragnących odkryć wiarę i sens życia. Chętnych prosimy o wcześniejsze zgłoszenie swojego udziału. Szczegółowe informacje w gablocie   przed kościołem i na naszej stronie internetowej.

5. Aby w kontakcie ze Słowem Bożym odkrywać tajemnicę dojrzałego chrześcijaństwa, zapraszamy na katechezy neokatechumenalne dla młodzieży i dorosłych, które będą odbywać się w  poniedziałki i czwartki o godz. 19:30, od 11 lutego.

6. Nowych mieszkańców naszej parafii prosimy o zapisanie się w kancelarii, aby jako parafianie mogli w pełni korzystać z prawa przynależności do wspólnoty (otrzymywanie koniecznych zaświadczeń, wizyta kolędowa itp.).

7. Do wieczności z naszej wspólnoty parafialnej odeszli: Leokadia Ostojska, Jan Szydłowski, Janina Szczęśniak, Czesława Prorokowska, Elżbieta Radzikowska, Jerzy Sawiński, Irena Zielińska. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie...

  

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Remontowaliśmy Dom Duszpasterski Świętej Moniki

Zbieramy fundusze na spłatę długu

Nasz adres

  • Parafia św. Augustyna - Bracia Kapucyni
  • ul. Sudecka 90, 53-129 Wrocław
  • tel. +48 71 367 22 44
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • numer konta: 96 1600 1462 1846 2273 6000 0001
  • konto remontowe: 15 1600 1462 1846 2273 6000 0004

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.

 O portalu

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Augustyna jest prowadzona przez Zakon Braci Mniejszych Kapucynów z prowincji krakowskiej. Jesteś na oficjalnej stronie internetowej naszej parafii

Kontakt z administratorem

Coś na stronie działa nie tak jak powinno? Masz jakieś sugestie, lub po prostu chcesz podzielić się opinią na temat naszej strony internetowej? Napisz wiadomość do administratora witryny: kapucyniwroclaw[at]gmail.com

Ochrona danych

Dane osobowe zawarte w serwisie przetwarzane są za zgodą lub na mocy prawa. Administratorami danych jest: Parafia pw. św. Augustyna we Wrocławiu - Bracia Kapucyni

Informacja o cookies

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

 
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…