Wydrukuj tę stronę

Spróbuj Alpha

Zgłoś swój udział! Rozpoczynamy uroczystą kolacją 11 lutego 2019. Miejsce spotkania: Dom Seniora na Ciepłej, nieopodal wrocławskiego Aquaparku, przy ulicy Ciepłej 15b.


Kurs ALPHA to dobry czas na oderwanie się od codziennego pośpiechu.

ALPHA to kurs dla każdego, kto chce dowiedzieć się czegoś o chrześcijaństwie, pogłębić swoją wiarę, rozwiać wątpliwości lub podzielić się swoim doświadczeniem wiary z innymi. Zarówno osoby, które nic nie wiedzą o Jezusie, jak i te, które Go znają, mają możliwość odkrywania na nowo Jego miłości. Możesz znaleźć odpowiedzi na najbardziej nurtujące Cię życiowe pytania.

Kurs Alpha obejmuje 10 cotygodniowych spotkań. Rozpoczyna się uroczystą kolacją, na której jest przedstawiana idea kursu. Cotygodniowe spotkania zaczynają się od wspólnego posiłku, aby zregenerować swoje siły po całym dniu zajęć i chwilę odpocząć przed zajęciami kursu. W tym czasie można również bliżej poznać innych uczestników.

Po posiłku jest wykład, następnie przerwa na kawę i ciastko i wreszcie spotkanie w małej grupie – najbardziej cenione przez uczestników. Podczas niego możesz porozmawiać, zapytać o wszystko i wyjaśniać swoje wątpliwości, dzielić się swoim doświadczeniem lub przedyskutować interesujący Cię problem. Możesz również tylko słuchać, bez konieczności mówienia. Każdy uczestnik wnosi do grupy nowe spojrzenie i to jest cenne.

Ten kurs to dobry czas na oderwanie się od codziennego pośpiechu, na refleksję i poświęcenie uwagi swojemu życiu, swoim emocjom i sprawom.

Kursy Alpha organizowane w naszej parafii są darmowe (kolacje i materiały również), można jednak złożyć dobrowolny datek na pokrycie kosztów posiłku.

 

 

Najbliższe terminy kursu Alpha:

• rozpoczęcie 11 lutego 2019


Rejestracja na stronie: www.dombozy.pl lub telefonicznie: 730 311 183


Polska strona Alphy: www.polska.alpha.org

 

 

 

 

 

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…