Wydrukuj tę stronę

Terenowe Biuro Radio Maryja

Radio Maryja, wykorzystując nowoczesne środki przekazu włącza się w Nową Ewangelizację, by prawda o Jezusie Chrystusie dotarła aż po krańce ziemi. W łączności z Ojcem Świętym, z całym Kościołem, księżmi i biskupami prowadzi słuchaczy drogami świętości.

Przy Radio Maryja powstały i powstają Terenowe Biura Radia Maryja, Koła Przyjaciół Radia Maryja, Podwórkowe Koła Różańcowe Dzieci i Młodzieżowe Koła Przyjaciół Radia Maryja. Celem ich działania jest rozwijanie dzieła ewangelizacji przez osoby świeckie, zachęcanie do słuchania Radia Maryja, kolportaż prasy katolickiej, organizowanie pielgrzymek oraz przyjmowanie ofiar na cele katolickiego Radia Maryja.

Terenowe Biuro Radio Maryja w naszej parafii jest pierwszym powstałym we Wrocławiu. Zostało utworzone 17 grudnia 1994 roku. Swym zasięgiem obejmuje słuchaczy z naszej i z innych parafii, którzy m.in. uczestniczą w comiesięcznych mszach świętych dla Rodziny Radia Maryja, odprawianych zazwyczaj w ostatni wtorek miesiąca o godz. 18:30. 

Opiekunem duchowym Terenowego Biura Radia Maryja w naszej parafii jest br. Wojciech Pawłowski.

Biuro jest czynne w soboty od 11:00 do 12:00. Wejście przez furtę domu zakonnego.

Strona internetowa Radia Maryja: www.radiomaryja.pl

 

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…