Ministrancka wyprawa na Ślężę | Zdjęcia

02 marca 2019

W sobotę 2 marca 2019 r. z samego rana ruszyliśmy w czternastu (w tym jeden rodzic – tato Szymona i Filipa) autobusem nr 502 z Wrocławia w stronę Ślęży. Z Przełęczy Tąpadła poszliśmy żółtym szlakiem na szczyt, gdzie za zgodą księdza proboszcza, w kościółku odprawiliśmy Eucharystię, dziękując Panu Bogu za naszą wspólnotę LSO, naszych bliskich, parafię, w której gościliśmy i wszystkich podróżujących odwiedzających to miejsce.
 
Po wysłuchaniu historii kościółka, opowiedzianej przez księdza proboszcza i zwiedzeniu podziemi, z trudem w pobliżu rozpaliliśmy ognisko, na którym upiekliśmy przyniesione kiełbaski. Na zdjęciach widać jaką mieliśmy pogodę i widoki – mgła i zimno. Posileni udaliśmy się w stronę Sobótki, przez Wieżycę, na której zrobiliśmy krótki postój. Nie czekając długo, wróciliśmy autobusem nr 522 z Sobótki Zachodniej do Wrocławia.
 
Wyprawę uważam za udaną. Wszyscy wrócili cali i zdrowi.
 
Dziękuję Panu Bogu za ten czas, opiekę i pomoc, wszystkim uczestnikom za wspólną wyprawę, a Piotrowi Szpitalnemu i Mateuszowi Piaseckiemu za robienie zdjęć.
 


 
z modlitwą, br. Krzysztof Andryszkiewicz – Opiekun LSO
 

 

 
 

 

Fotografie: Piotr Szpitalny i Mateusz Piasecki

 

 

 

 

Remontowaliśmy Dom Duszpasterski Świętej Moniki

Zbieramy fundusze na spłatę długu

Nasz adres

  • Parafia św. Augustyna - Bracia Kapucyni
  • ul. Sudecka 90, 53-129 Wrocław
  • tel. +48 71 367 22 44
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • numer konta: 96 1600 1462 1846 2273 6000 0001
  • konto remontowe: 15 1600 1462 1846 2273 6000 0004

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.

 O portalu

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Augustyna jest prowadzona przez Zakon Braci Mniejszych Kapucynów z prowincji krakowskiej. Jesteś na oficjalnej stronie internetowej naszej parafii

Kontakt z administratorem

Coś na stronie działa nie tak jak powinno? Masz jakieś sugestie, lub po prostu chcesz podzielić się opinią na temat naszej strony internetowej? Napisz wiadomość do administratora witryny: kapucyniwroclaw[at]gmail.com

Ochrona danych

Dane osobowe zawarte w serwisie przetwarzane są za zgodą lub na mocy prawa. Administratorami danych jest: Parafia pw. św. Augustyna we Wrocławiu - Bracia Kapucyni

Informacja o cookies

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

 
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…