Letni wyjazd LSO i Scholi „Józefinki" | Zdjęcia

23 czerwca 2019

SZALEŃSTWO W AQUAPARKU

 

Wakacje dla ministrantów i śpiewających dziewczynek z naszej parafii rozpoczęły się już 23 czerwca. Pod czujnym okiem brata Krzysztofa, siostry Julii, oraz Piotra (starszy ministrant) i Ewy (jednej z mam) wypoczywaliśmy w pięknie położonej miejscowości Borowice, w Karkonoszach.

Był czas na wędrówkę po górach, modlitwę, codzienną Mszę Świętą, grę w piłkę, gry planszowe, zabawy na świeżym powietrzu. Jednak najciekawszą atrakcją tego 4-dniowego wypoczynku był wyjazd do pobliskich Cieplic, gdzie dzieciaki odpoczęły na basenie. Tutejszy Park Wodny TERMY CIEPLICKIE to nie lada gratka dla wszystkich odwiedzających kurort, który do niedawna znany był jedynie z sieci domów sanatoryjnych. Młodsi korzystali z basenów, brodzika i zjeżdżalni natomiast starsi wymoczyli się w basenie termalnym i próbowali swych sił na basenach sportowych. Potem zjedliśmy lunch pod chmurką oraz lody i inne słodkości ?

Do domu wróciliśmy we czwartek, niektórzy nie chcieli się rozstać. Wyprawy w góry i ciężkie chwile na szlaku sprawiły, że prysły bariery, zawiązały się przyjaźnie. Mogliśmy liczyć na pomocną dłoń przy przekraczaniu strumieni, dzielenie się wodą i prowiantem. Dzięki rozmowom, które towarzyszyły nam podczas wędrówek mogliśmy się lepiej poznać „cichego przyjaciela” a telefony komórkowe okazały się zbędne. Myślę, że wszyscy będą miło wspominać ten wyjazd!

Ewa G.

 

 

PS. Bogu niech będą dzięki za opiekę i błogosławieństwo jakimi nas obdarzył podczas wyjazdu, za opiekunów, uczestników i gospodarzy ośrodka, w którym mieszkaliśmy.

br. Krzysztof Andryszkiewicz

 

 

 
 
 
 
 
Zobacz galerię zdjęć:
 
 
 
 
 
 
Fotografie: Piotr Szpitalny
Mikołaj Włodarczyk
Wincenty Warczewski
Mateusz Piasecki
Bartłomiej Pruszczyk
Krzysztof Andryszkiewicz OFMCap
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

 • Custom text: Zobacz zdjęcia

Remontowaliśmy Dom Duszpasterski Świętej Moniki

Zbieramy fundusze na spłatę długu

Nasz adres

 • Parafia św. Augustyna - Bracia Kapucyni
 • ul. Sudecka 90, 53-129 Wrocław
 • tel. +48 71 367 22 44
 • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 • numer konta: 96 1600 1462 1846 2273 6000 0001
 • konto remontowe: 15 1600 1462 1846 2273 6000 0004

Dziękujemy

 • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
  Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

 • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.

 O portalu

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Augustyna jest prowadzona przez Zakon Braci Mniejszych Kapucynów z prowincji krakowskiej. Jesteś na oficjalnej stronie internetowej naszej parafii

Kontakt z administratorem

Coś na stronie działa nie tak jak powinno? Masz jakieś sugestie, lub po prostu chcesz podzielić się opinią na temat naszej strony internetowej? Napisz wiadomość do administratora witryny: kapucyniwroclaw[at]gmail.com

Ochrona danych

Dane osobowe zawarte w serwisie przetwarzane są za zgodą lub na mocy prawa. Administratorami danych jest: Parafia pw. św. Augustyna we Wrocławiu - Bracia Kapucyni

Informacja o cookies

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

 
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…