Niedziela Palmowa 2018 | Galeria zdjęć

28 marca 2018
 

Niedziela Palmowa 

W Niedzielę Palmową, 25 marca 2018 bracia i siostry z I Wspólnoty Neokatechumenalnej z naszej parafii uczestniczyli w uroczystej procesji niosąc prawdziwe gałęzie palmowe. W czasie eucharystii o godz. 12:30 śpiewali w sposób przejmujący credo (wyznanie wiary).

W tym roku dołączyli do nich bracia i siostry z II wspónoty neokatechumenalnej, którzy w ubiegłym Wielkim Poście uroczyście wyznawali wiarę w Boga Ojca, Syna i Ducha Świętego na podstawie faktów ze swojego życia. Wcześniej przez kilka lat co czwartek wyruszali, posłani przez Kościół, by głosić Dobrą Nowinę o naszym Panu Jezusie Chrystusie i miłości Ojca, który jest w niebie.


 
Zobacz galerię zdjęć:
 
 
 
 
 
 
Fotografie: Joanna Suppan
 
 
 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

Remontowaliśmy Dom Duszpasterski Świętej Moniki

Zbieramy fundusze na spłatę długu

Nasz adres

  • Parafia św. Augustyna - Bracia Kapucyni
  • ul. Sudecka 90, 53-129 Wrocław
  • tel. +48 71 367 22 44
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • numer konta: 96 1600 1462 1846 2273 6000 0001
  • konto remontowe: 15 1600 1462 1846 2273 6000 0004

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.

 O portalu

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Augustyna jest prowadzona przez Zakon Braci Mniejszych Kapucynów z prowincji krakowskiej. Jesteś na oficjalnej stronie internetowej naszej parafii

Kontakt z administratorem

Coś na stronie działa nie tak jak powinno? Masz jakieś sugestie, lub po prostu chcesz podzielić się opinią na temat naszej strony internetowej? Napisz wiadomość do administratora witryny: kapucyniwroclaw[at]gmail.com

Ochrona danych

Dane osobowe zawarte w serwisie przetwarzane są za zgodą lub na mocy prawa. Administratorami danych jest: Parafia pw. św. Augustyna we Wrocławiu - Bracia Kapucyni

Informacja o cookies

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

 
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…