Wydrukuj tę stronę

Kwiatki Świętego Franciszka | Zdjęcia

02 czerwca 2018

Spotkanie w plenerze

 
W sobotę 2 czerwca 2018 nasza  wspólnota „Kwiatki św. Franciszka” zorganizowała ostatnie spotkanie przed wakacjami. Jak co roku skorzystaliśmy z miłego zaproszenia naszych  wspólnotowych przyjaciół:  Ani  i Wojtka.
 
Spotkanie odbyło się  „w plenerze”,  w pięknym ogrodzie koło ich wiejskiego domku, położonego dosłownie wśród lasów i pól, niedaleko  Międzyborza.
 
„Kwiatki św. Franciszka”  stawiły się na pikniku niemal w komplecie. Bo wiadomo – będą kiełbaski i kaszanka z grilla, sałatki i coś słodkiego, a do tego prawdziwy wiejski  chleb i biały wiejski ser na okrasę.
 
Jak zwykle na naszych spotkaniach, tak teraz był z nami nasz opiekun duchowy brat Krzysztof, który zainicjował trochę ruchu na świeżym powietrzu, a więc zabawy z piłką, rzut do kosza, siatkówkę  itp.

Dotleniliśmy się wszyscy solidnie! Czas (około 4 godzin) spędzony na rozmowach i wspomnieniach, przeplatany ruchem na  powietrzu, minął bardzo szybko.
 
Mama  Marcina

 

 

 
Zobacz galerię zdjęć:
 
 
 
 
 
 
Fotografie: Krzysztof Andryszkiewicz OFMCap
 
 
 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…