Ministranci w Górach Sowich | Zdjęcia

20 października 2018

Najlepiej poznaje się ludzi poprzez wspólne przebywanie i pokonywanie razem trudności. Na przykład w górach.

 
   
WYJAZD MINISTRANCKI W GÓRY SOWIE

W piątek 19 października ok. godz. 16:00 wyruszyliśmy trzema samochodami, spod naszego kościoła pod wezwaniem świętego Augustyna we Wrocławiu, w stronę Pieszyc. Podróż trwała długo ze względu na korki. Siostry salezjanki, u których nocowaliśmy, przyjęły nas serdecznie i przygotowały pyszną kolację. Po ulokowaniu w pokojach, spotkaliśmy się w kaplicy na Eucharystii, a później był czas integracji. Ze względu na nowe osoby w gronie ministrantów każdy powiedział parę słów o sobie, a później był czas na różne gry, w tym też na ping-ponga. Po wspólnej modlitwie dziękczynnej i błogosławieństwie udaliśmy się na spoczynek. Czekała nas intensywna sobota.
 
W sobotę po Eucharystii i śniadaniu, wyruszyliśmy w teren. Celem była Wielka Sowa (1015 m n.p.m.), a później zwiedzanie Centrum Muzealno-Turystycznego „Olbrzym” w Jugowicach. Rozpoczęliśmy od przejazdu autobusem podmiejskim do Kamionek, a stamtąd żółtym szlakiem kierowaliśmy się w górę, w stronę Wielkiej Sowy. Zajęło nam to ok. 2,5 godziny. Posililiśmy się, zrobiliśmy wspólne zdjęcie i udaliśmy się w dół do Walimia, a później samochodami do Jugowic. Tam, z ciekawym komentarzem przewodnika, zwiedziliśmy podziemia i głodni wróciliśmy do Pieszyc zjeść pyszną obiadokolację. Wyczerpani po całodziennej wyprawie z radością wróciliśmy do Wrocławia.
 
Wdzięczny Panu Bogu za wszystkich, którzy wzięli udział w wyprawie, szczególnie za Mariusza Matłosza i Pawła Rawickiego, kierowców samochodów, za siostry salezjanki, które cierpliwie i z sercem na dłoni nas ugościły, za Piotra Szpitalnego, fotografa, dzięki któremu możemy oglądać zdjęcia, oraz za dobrą pogodę i piękną przyrodę, którą mogliśmy podziwiać i chwalić Pana Boga. Zapraszam na kolejne nasze wypady i do służenia przy ołtarzu, blisko Pana Jezusa.

 
brat Krzysztof Andryszkiewicz – organizator wyjazdu i moderator LSO Augustyn
 
 
 
 
 
Zobacz galerię zdjęć:
  
 
 
  
Fotografie: Piotr Szpitalny
 
 
 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

Remontowaliśmy Dom Duszpasterski Świętej Moniki

Zbieramy fundusze na spłatę długu

Nasz adres

  • Parafia św. Augustyna - Bracia Kapucyni
  • ul. Sudecka 90, 53-129 Wrocław
  • tel. +48 71 367 22 44
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • numer konta: 96 1600 1462 1846 2273 6000 0001
  • konto remontowe: 15 1600 1462 1846 2273 6000 0004

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.

 O portalu

Parafia Rzymskokatolicka pw. św. Augustyna jest prowadzona przez Zakon Braci Mniejszych Kapucynów z prowincji krakowskiej. Jesteś na oficjalnej stronie internetowej naszej parafii

Kontakt z administratorem

Coś na stronie działa nie tak jak powinno? Masz jakieś sugestie, lub po prostu chcesz podzielić się opinią na temat naszej strony internetowej? Napisz wiadomość do administratora witryny: kapucyniwroclaw[at]gmail.com

Ochrona danych

Dane osobowe zawarte w serwisie przetwarzane są za zgodą lub na mocy prawa. Administratorami danych jest: Parafia pw. św. Augustyna we Wrocławiu - Bracia Kapucyni

Informacja o cookies

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.

 

 
Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…