Z życia parafii

10 kwietnia przeżywaliśmy w naszej parafii uroczystość Bierzmowania.

Po wytężonej pracy w Wielkim Tygodniu - czas podsumowania, czas ucztowania i przebywania razem.

W nocy z 31 marca na 1 kwietnia świętowaliśmy Wigilię Paschalną.

30 marca przeżywaliśmy w naszej parafii Liturgię Krzyża.

29 marca przeżywaliśmy w naszej parafii Liturgię Wieczerzy Pańskiej.

I i II Wspólnota Neokatechumenalna na liturgii Niedzieli Męki Pańskiej w procesji z zielonymi gałęziami palmowymi śpiewała credo.