Wideo | Zespół "Rondo"

14 stycznia 2018

14 stycznia 2018 roku, w Światowy Dzień Migranta i Uchodźcy, w naszym kościele wystąpił z koncertem kolęd zespół wokalny "Rondo".

Dobrze nam już znany ze swojego perfekcyjnego wykonawstwa, zespół wokalny "Rondo", w trakcie mszy świętej o godz. 12:30 i po niej, wystąpił ze śpiewem Bożonarodzeniowym.
Wyrafinowani koneserzy muzyki chóralnej byli zachwyceni aranżacjami znanych i mniej znanych kolęd i pastorałek, a wszyscy słuchacze czuli się niesamowicie, czując radość w sercu, jakby w obecności chórów anielskich.

Nasza diecezjalna telewizja internetowa TV Rodzina również opublikowała nagrania z tego koncertu. Zapraszamy do obejrzenia i posłuchania tutaj.

www.zespolwokalnyrondo.pl