Opłatek w LSO | Galeria zdjęć

06 stycznia 2018

W Uroczystość Objawienia Pańskiego, 6 stycznia 2018 roku, w sali nr 4 przeżywaliśmy z Liturgiczną Służbą Ołtarza i Rodzicami wspólny opłatek.

Rozpoczęliśmy podziękowaniem za obecność i przyniesienie różnych potraw oraz za pomoc w przygotowaniu sali.

Następnie zostały wręczone wyróżnienia i nagrody dla ministrantów, którzy za swoją służbę zdobyli na koniec roku 2017 największą ilość punktów. Byli to kolejno:

1. Tomasz Szlemer - 153 punkty.
2. Tomasz Rogala - 148 punktów.
3. Miłosz Nestorowski - 126 punktów.

W dalszej części spotkania było proklamowane Słowo Boże, wspólna modlitwa, dzielenie się opłatkiem i składanie sobie nawzajem życzeń noworocznych.

Bardzo dziękujemy Mamie i Siostrze Tomasza Rogali za pomoc w przygotowaniu sali, Tacie Tomasza Rogali, panu Piotrowi - za robienie zdjęć, wszystkim  - za tworzenie wspólnoty przy stole, przyniesienie produktów do zjedzenia, wspólne świętowanie. Wyrażamy wdzięczność także osobom, które pomogły posprzątać salkę po spotkaniu.

Zapraszamy nowych chłopaków, w wieku od III klasy szkoły podstawowej wzwyż, do służenia przy ołtarzu.
Ministranci spotykają się na mszy świętej w każdy piątek o godz. 18:30, a po niej na spotkaniu formacyjnym.

br. Krzysztof Andryszkiewicz - opiekun LSO

Fotografie: Piotr Rogala