Nowe Posługi w LSO | Galeria zdjęć

16 lutego 2018

Przyjęcie nowych posług Liturgicznej Służby Ołtarza w parafii pw. św. Augustyna we Wrocławiu

W piątek, 16 lutego 2018 roku podczas ministranckiej Eucharystii w naszym kościele ministranci przyjęli nowe posługi, otrzymali błogosławieństwa na wyższe stopnie ministranckie.
Mszy świętej przewodniczył Proboszcz, brat Paweł Tokarz, a w koncelebrze Moderator LSO, brat Krzysztof Andryszkiewicz.
Po homilii skierowanej do ministrantów Proboszcz udzielił błogosławieństw.

Nowe posługi przyjęli:

Aspirant -> Kandydat
Dawid KRZAK
Piotr KRZAK
Dominik LACHOWICZ

Choralista -> Ceroferafiusz (Ministrant Światła)
Mikołaj KRZEBIT

Ministrant Ołtarza -> Ministrant Słowa Bożego
Gracjan CIUPA
Leon KEMPIŃSKI
Mateusz PIASECKI

Ministrant Słowa Bożego -> Ministrant Słowa Bożego Komentator
Piotr SZPITALNY

Ministrant Słowa Bożego Komentator -> Ceremoniarz
Maciej FILIŃSKI

Następnie, po uroczystej Eucharystii, wszyscy ministranci wraz z rodzinami zostali w kościele na Drodze Krzyżowej, którą prowadzili, a następnie udali się na agapę, która odbyła się w salce LSO.

Za wszystko Bogu niech będą dzięki.

br. Krzysztof Andryszkiewicz – opiekun LSO

Fotografie: Marcin Bąk