I Komunia 2018 | Zdjęcia

13 maja 2018

Dzieci przygotowywały się przez cały rok do tego ważnego wydarzenia przez uczestniczenie w niedzielnej mszy świętej o godz. 11:00, w roratach, w nabożeństwach różańcowych, drogach krzyżowych, nabożeństwach majowych a także w katechezie szkolnej.

Uroczystość odbyła się 13 maja 2018 o godzinie 10:30 i o 12:30.

19 maja 2018 r. na koniec „Białego Tygodnia”, grupa dzieci pierwszokomunijnych wraz z bratem Krzysztofem Andryszczakiem, siostrą Heleną, siostrą Julią oraz swoimi bliskimi wyjechała na pielgrzymkę do Narodowego Sanktuarium świętego Józefa w Kaliszu. Wśród licznie zebranych dzieci, które w tym roku przyjęły po raz pierwszy Pana Jezusa w Komunii Świętej zanosiliśmy swoje prośby i podziękowania przez wstawiennictwo świętego Józefa - „Strażnika Skarbów”, bo tak poznawaliśmy go w czasie tegorocznych rorat. Głównym punktem tego wydarzenia była Eucharystia, której przewodniczył ks. Prałat dr Jacek Plota – proboszcz i kustosz sanktuarium.

Zobacz galerię zdjęć z błogosławieństwa:

Fotografie: Michał Draus OFMCap

i galerię zdjęć z pielgrzymki do Kalisza:

Fotografie: Krzysztof Andryszkiewicz OFMCap

Zdjęcia i filmy z uroczystości I Komunii świętej 2018

są do odebrania w kancelarii:

• w poniedziałki, wtorki, czwartki, piątki
  • w godzinach 16:00 - 18:00.