Wyprawa LSO na Śnieżkę | Zdjęcia

09 czerwca 2018

Pana Boga można spotykać na różne sposoby. Na przykład w górach, w pięknie stworzenia.

W sobotę 9 czerwca 2018 o godz. 6:30 wyruszyliśmy trzema samochodami spod naszego kościoła i udaliśmy się do Karpacza, skąd kolejno: zielonym, żółtym i czerwonym szlakiem weszliśmy na Śnieżkę.

Stworzyliśmy fajną grupkę szesnastoosobową, w której byli dwaj ojcowie ministrantów.

Podczas ostatniego podejścia, od Domu Śląskiego, zbierało się na burzę. Złapała nas w drodze powrotnej. Całe szczęście wszyscy byli zaopatrzeni w kurtki przeciwdeszczowe.

Zmęczeni, ale zadowoleni i dumni, że udało nam się wspólnie zdobyć szczyt, wróciliśmy szczęśliwie do Wrocławia w godzinach wieczornych.

Dziękuję kierowcom i opiekunom: panom Maćkowi i Jackowi za pomoc, oraz wszystkim uczestnikom udanej wyprawy za możliwość bycia razem i poznawania się. Niech Dobry Bóg będzie w tym wszystkim uwielbiony.

br. Krzysztof - organizator wyprawy i opiekun LSO

Fotografie: Krzysztof Andryszkiewicz OFMCap