Wideo | Koncert Gospel

08 czerwca 2018

W piątek 8 czerwca po mszy świętej o 18:30 ze wspaniałym koncertem muzyki gospel w naszej parafii wystąpili:

• Peter Francis - dyrygent
  • Community Gospel Choir we Wrocławiu
  • The Jabez Family - chór gospel
  • Tomek Machanski - perkusja
  • Rafal Rudawski - piano
  • Carl Nelson Addo-Quaye - bas

Brytyjski dyrygent muzyki gospel wraz z jego wrocławskim chórem gospel zaprezentowali efekty ich pięciomiesięcznej wspólnej pracy.

Peter Francis to jeden z najlepszych brytyjskich wokalistów i dyrygentów gospel, obdarzonym niezwykłym talentem muzycznym i ogromną pasją do pracy z ludźmi, połączoną z głoszeniem dobrej nowiny.

Świetny nauczyciel, którego osobowość i wspaniałe poczucie humoru na długo pozostają w pamięci.

Gościem specjalnym był brytyjski chór gospel: The Jabez Family, również prowadzony przez Petera Francisa.

Pomimo problemów z nagłośnieniem atmosfera koncertu była wspaniała. Dyrygent i muzycy dali również swoje świadectwo wiary.

Zapraszamy do obejrzenia filmu z koncertu opublikowanego przez telewizję TVRodzina.

wideo-realizacja: Zdzisław Maj/TVRodzina