Misjonarz br. Maciej | Zdjęcia

08 lipca 2018

Idźcie na cały świat i czyńcie uczniami

W niedzielę 8 lipca przyjechali do nas misjonarze z Afryki. Homilie na wszystkich mszach świętych wygłosił do nas brat Maciej Jabłoński OFMCap - młody misjonarz, którego dobrze znamy z posługi w naszej parafii. Dzielił się swoim doświadczeniem pobytu w Afryce i problemami jakie tam zastał.

Była to też dobra okazja, by wesprzeć dzieło misyjne kapucynów w Afryce. Można było skosztować dobrej, afrykańskiej kawy Massaia, porozmawiać z misjonarzami, zobaczyć zdjęcia z Afryki, kupić pamiątki misyjne.

Fotografie: Krzysztof Andryszkiewicz OFMCap

Wywiad z bratem Maciejem można przeczytać na stronie www.kapucyni.pl/info.

Relację z uroczystości wręczenia krzyża misyjnego bratu Maciejowi Jabłońskiemu znajdziesz na www.kapucyni.pl/info.