Wakacje scholi i LSO | Zdjęcia

11 lipca 2018

Wakacje nie muszą być nudne. Można przecież wyjechać z przyjaciółmi z Kościoła, ze scholi Józefinki i z Liturgicznej Służby Ołtarza.

 
   
W dniach 11-15 lipca 2018 r. LSO i schola „Józefinki” z naszej parafii wraz z opiekunami: br. Krzysztofem Andryszkiewiczem i s. Julią wyjechała na wakacyjny odpoczynek do Dusznik-Zdroju.
Pomocą, troską i opieką służyli również mama Gosia i tato Maciej.
 
Zamieszkaliśmy u sióstr elżbietanek w samym centrum Dusznik.
 
To był cudny czas, w czasie którego udało nam się odwiedzić wiele pięknych miejsc: zdobyć Szczeliniec Wielki, odwiedzić park dinozaurów, pooddychać pięknym powietrzem w Zieleńcu, napić się zdrowej :-) i "pysznej" wody w Polanicy i Dusznikach.
 
Nie zabrakło wspólnej zabawy, śpiewu oraz rozgrywek piłkarskich. Każdego dnia gromadziliśmy się na Mszy św. i wspólnej modlitwie w kaplicy sióstr.
 
Z wdzięcznością wspominamy ten czas, cuda, których doświadczyliśmy oraz ludzi, których spotkaliśmy.
 
Tak wspólny wyjazd wspomina mama Gosia:
 
„Głównie to przepiękna przygoda, w trakcie której zobaczyłam, jak cudowne i odporne są dzieci, jak potrafią być silne i dojrzałe. Jak pomagają jedne drugim, nie przejmując się tymi wszystkimi rzeczami, które przeszkadzały dorosłemu, czyli mi. Dzieci były dla mnie przykładem, że można. Były zmęczone, ale szły wesoło dalej. Nogi ich bolały, ale jeszcze w piłkę dwie godziny grały. Deszcz zaczął padać, to się pomodliły i deszcz ustał. Kanapki z dżemem były nudne, to płatki kukurydziane do nich dodały.
To był także detoks duchowy poparty dużą dawką dobrej, czystej energii płynącej od br. Krzysztofa, s. Julii oraz taty Macieja. Myślę, że to głównie dzięki nim dzieci były szczęśliwe, czuły się dobrze i bezpiecznie. A ja wyczekuję następnego wyjazdu i gorąco polecam wszystkim dzieciom!”
 
s. Julia 
 

 

 
 

 

 

 

 

 

Remontujemy Dom Duszpasterski Świętej Moniki

Trwają prace budowlane. Zbieramy fundusze 

Nasz adres

  • Parafia św. Augustyna - Bracia Kapucyni
  • ul. Sudecka 90, 53-129 Wrocław
  • tel. +48 71 367 22 44
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • numer konta: 96 1600 1462 1846 2273 6000 0001
  • konto remontowe: 15 1600 1462 1846 2273 6000 0004

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.

 

 

Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…