Ministrancki grill | Zdjęcia

08 września 2018

GRILL MINISTRANCKI

Tradycyjnie na początku roku duszpasterskiego LSO spotkała się na sobotniej Eucharystii o godz. 12:00, aby podziękować Panu Bogu za minione wakacje i polecić cały rok duszpasterski.

Przedłużeniem wspólnego świętowania był grill. Po przywitaniu wszystkich przybyłych (łącznie z rodzicami),  najaktywniejszym ministrantom wręczyłem nagrody za II kwartał i konkurs wakacyjny na najlepszego ministranta. Resztę widać na zdjęciach.

Wdzięczny jestem Panu Bogu za LSO i wszelkie dobro, które się dzieje. Dziękuję Mateuszowi Piaseckiemu i Piotrowi Szpitalnemu za posługę przy grillu, Michałowi Gądkowi i Tomaszowi Szlemerowi za robienie zdjęć, oraz wszystkim za pomoc przyjście i pomoc przy sprzątaniu.

Wszystko na chwałę Pana Boga.

Zapraszam wszystkich chłopców, którzy chcą być blisko ołtarza i służyć Bogi w każdy piątek na godz. 18:30 na Mszę ministrancką, a po niej na zbiórki.

br. Krzysztof Andryszkiewicz - moderator LSO

Zdjęcia robił: Michał Gądek i Tomasz Szlemer