25-lecie Domu Bożego | Zdjęcia

07 października 2018

Dnia 7 października 2018 roku na uroczystej Eucharystii o godz. 12:30 dziękowaliśmy Bogu za 25 lat istnienia wspólnoty Dom Boży.

Eucharystii przewodniczył ks. biskup Andrzej Siemieniewski. Licznie przybyli członkowie wspólnoty, jej sympatycy i przyjaciele, Skauci Króla, uczestnicy organizowanych przez nią kursów ALPHA, a także wielu księży, którzy posługują bądź posługiwali wspólnocie przez tych 25 lat.

Był to czas radosnego dziękowania Bogu za wielkie dzieła jakich dokonał, czas wspomnień, refleksji i życzeń.

Członkom wspólnoty życzymy na kolejne lata wielu łask Bożych, dalszej wytrwałości, otwartości na natchnienia Ducha Świętego, radości i pokoju w sercu.

Fotografie: Waldemar Bardian

(W przygotowaniu video z uroczystości)