Nowe Posługi w LSO | Zdjęcia

05 października 2018

W piątek, 5 października 2018 r., w kościele św. Augustyna we Wrocławiu, na Mszy Ministranckiej o godzinie 18:30, odbyły się błogosławieństwa dla ministrantów, którzy otrzymali nowe posługi i stopnie. Było to dla nas bardzo ważne wydarzenie, ponieważ Mszy Świętej przewodniczył wikariusz prowincjalny brat Tomasz Protasiewicz, który wygłosił do nas Słowo Boże oraz udzielił błogosławieństwa Liturgicznej Służbie Ołtarza. Po Mszy Świętej nastąpił wybór prezesa i zarządu LSO, a zwieńczeniem wydarzenia, była uroczysta agapa.

Mateusz Zachciał

Dziękuję Panu Bogu za całą LSO, za błogosławieństwo i powodzenie.

Dziękuję bratu Tomaszowi Protasiewiczowi za posługę, którą podjął, za życzliwość, przyjazd i modlitwę, oraz za poświęcony czas.

Dziękuję Siostrze Miłoszy za posługę w zakrystii i Siostrze Julii za śpiew.

Dziękuję doświadczonym ceremoniarzom, którzy poprowadzili uroczystość od strony liturgii: Piotrowi Stefanikowi, Mariuszowi Matłoszowi i Markowi Iwasiucie.

Dziękuję Alicji Rogali za robienie zdjęć, wszystkim, którzy poprzynosili na agapę różne, dobre rzeczy do zjedzenia, oraz tym, którzy pomogli posprzątać.

Niech Bóg będzie przez to wszystko uwielbiony.

Br. Krzysztof Andryszkiewicz – moderator LSO

Gratuluję wszystkim, którzy przyjęli nowe posługi, oraz nowemu zarządowi LSO Augustyn:

PREZES – Mateusz Zachciał

WICEPREZES – Piotr Szpitalny (skarbnik LSO)

WICEPREZES – Mateusz Piasecki (odpowiedzialny za punktację)

br. Krzysztof Andryszkiewicz – opiekun LSO zaprasza na

Wyjazd ministrancki