Wydrukuj tę stronę

Zespół muzyczny "Spotkanie"

Zespół "Spotkanie" - spotkaj się z Bogiem i drugim człowiekiem przez muzykę.

Zespół Jesteśmy zespołem młodzieżowym składającym się z siedmiu osób. Gramy co niedzielę na mszy świętej o 9:30. Naszym opiekunem jest br. Paweł Tokarz.

Można by powiedzieć, że zespół powstał przypadkowo i trochę niechcący, zupełnie nie planując dalszej działalności. Teraz patrzymy w przeszłość z zadziwieniem i zachwytem, bo wiemy, że wszystko tak dobrze układało (układa, i wierzymy, że będzie układało!) nam się nie dzięki naszym małym siłom i zdolnościom, ale dzięki Temu, który z miłością nas prowadzi przez - nawet najkrętsze - ścieżki życia.

Jesteśmy niesamowicie wdzięczni Bogu za wszystkie cuda, których pozwala nam doświadczać! Talentami, którymi nas obdarzył, chcemy oddawać Mu chwałę i służyć Mu, także w osobie brata i siostry, tak jak umiemy - naszą muzyczną posługą.

Jeśli potrzebujesz kogoś do oprawy muzycznej Eucharystii, adoracji, wielbienia, ślubu... - jesteśmy otwarci na propozycje.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.facebook.com/zespolspotkanie

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 537 405 888

 

Zobacz i posłuchaj:

 

 

 

 

 

 

 

 

Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…