Apostolstwo Dobrej Śmierci

Dobrze żyć – to wiele, dobrze umrzeć – to wszystko!

Jesteśmy modlitewną wspólnotą, liczącą w Polsce 400 tys. osób. Polecamy się opiece Matce Bożej – na ostatnią godzinę swojego życia, nawiązując do kultu Matki Bożej Bolesnej. Zaufanie i zawierzenie Bogu - to cechy, które pielęgnujemy.

Apostolstwo Dobrej ŚmierciGrupa Apostolstwa Dobrej Śmierci - Stowarzyszenia Matki Bożej Bolesnej Patronki Dobrej Śmierci - powstała w naszej parafii w wyniku rekolekcji adwentowych przeprowadzonych w grudniu 2003 r. przez Misjonarzy z Górki Klasztornej. Jest zrzeszeniem modlitewnym, które poprzez swoje modlitwy i ofiary ma przygotować do godnego i chrześcijańskiego umierania.

Modlimy się za wiernych katolików - o wytrwanie w łasce uświęcającej; za obojętnych religijnie i grzeszników - o łaskę nawrócenia; za wszystkich - o łaskę dobrej i świętej śmierci. Poprzez modlitwę i dzieła pokutne członkowie ADS przygotowują się do dobrej śmierci - przejścia do wieczności.

Spotkania Apostolstwa Dobrej Śmierci odbywają się w drugi wtorek miesiąca po wieczornej mszy świętej, sprawowanej w intencjach członków Stowarzyszenia.

Zelatorką jest Zdzisława Kaźmierczak, opiekunem duchowym br. Aleksander Piątkowski, tel. 71 367 22 44.

Zobacz więcej o Apostolstwie Dobrej Śmierci: www.apostolstwo.pl

 

Remontowaliśmy Dom Duszpasterski Świętej Moniki

Zbieramy fundusze na jego bieżące utrzymanie

Nasz adres

  • Parafia św. Augustyna - Bracia Kapucyni
  • ul. Sudecka 90, 53-129 Wrocław
  • tel. +48 71 367 22 44
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • numer konta: 96 1600 1462 1846 2273 6000 0001
  • konto remontowe: 15 1600 1462 1846 2273 6000 0004

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.

 

Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…