Młodzież Franciszkańska Tau

Młodzież Franciszkańska Tau to katolicka wspólnota ludzi młodych, przynależąca do duszpasterstwa Krakowskiej Prowincji Braci Mniejszych Kapucynów.

Pokój i Dobro!

Jesteśmy grupą młodych ludzi, którzy postanowili podążać ku Chrystusowi śladami św. Franciszka z Asyżu. Aktualnie nasza wspólnota liczy 7 członków pochodzących z różnych regionów Polski. Spotykamy się dwa razy w tygodniu w parafii św. Augustyna prowadzonej przez Braci Mniejszych Kapucynów na ul. Sudeckiej 90.

Zachęcamy do śledzenia naszego fanpage'a, gdzie na bieżąco zobaczyć można w jakich akcjach uczestniczymy i jakie tematy poruszamy na naszych spotkaniach.

Zapraszamy na nasze spotkania w środy po Mszy świętej wieczornej (zaczynamy ok. 19:15), w razie problemów ze znalezieniem nas - warto zapytać na furcie domu zakonnego.    

Jeśli masz jakieś pytania to nie krępuj się i pisz śmiało w wiadomości na Facebooku (https://www.facebook.com/MFTauWroclaw/) lub na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Opiekunem wspólnoty jest br. Wojciech Sokołowski

 


Więcej o wspólnotach Młodzieży Franciszkańskiej Tau na stronie: www.mftau.pl 

 

Remontowaliśmy Dom Duszpasterski Świętej Moniki

Zbieramy fundusze na jego bieżące utrzymanie

Nasz adres

  • Parafia św. Augustyna - Bracia Kapucyni
  • ul. Sudecka 90, 53-129 Wrocław
  • tel. +48 71 367 22 44
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • numer konta: 96 1600 1462 1846 2273 6000 0001
  • konto remontowe: 15 1600 1462 1846 2273 6000 0004

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.

 

Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…