Terenowe Biuro Radio Maryja

Radio Maryja, wykorzystując nowoczesne środki przekazu włącza się w Nową Ewangelizację, by prawda o Jezusie Chrystusie dotarła aż po krańce ziemi. W łączności z Ojcem Świętym, z całym Kościołem, księżmi i biskupami prowadzi słuchaczy drogami świętości.

Przy Radio Maryja powstały i powstają Terenowe Biura Radia Maryja, Koła Przyjaciół Radia Maryja, Podwórkowe Koła Różańcowe Dzieci i Młodzieżowe Koła Przyjaciół Radia Maryja. Celem ich działania jest rozwijanie dzieła ewangelizacji przez osoby świeckie, zachęcanie do słuchania Radia Maryja, kolportaż prasy katolickiej, organizowanie pielgrzymek oraz przyjmowanie ofiar na cele katolickiego Radia Maryja.

Terenowe Biuro Radio Maryja w naszej parafii jest pierwszym powstałym we Wrocławiu. Zostało utworzone 17 grudnia 1994 roku. Swym zasięgiem obejmuje słuchaczy z naszej i z innych parafii, którzy m.in. uczestniczą w comiesięcznych mszach świętych dla Rodziny Radia Maryja, odprawianych zazwyczaj w ostatni wtorek miesiąca o godz. 18:30. 

Opiekunem duchowym Terenowego Biura Radia Maryja w naszej parafii jest br. Jerzy Marć.

Biuro jest czynne we wtorki od 16:00 do 18:00 w sali nr 2, prowadzi je p. Lena Dobrowolska.

Strona internetowa Radia Maryja: www.radiomaryja.pl

 

Remontowaliśmy Dom Duszpasterski Świętej Moniki

Zbieramy fundusze na jego bieżące utrzymanie

Nasz adres

  • Parafia św. Augustyna - Bracia Kapucyni
  • ul. Sudecka 90, 53-129 Wrocław
  • tel. +48 71 367 22 44
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • numer konta: 96 1600 1462 1846 2273 6000 0001
  • konto remontowe: 15 1600 1462 1846 2273 6000 0004

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.

 

Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…