Zespół muzyczny "Spotkanie"

Zespół "Spotkanie" - spotkaj się z Bogiem i drugim człowiekiem przez muzykę.

Zespół Jesteśmy zespołem młodzieżowym składającym się z siedmiu osób. Gramy co niedzielę na mszy świętej o 9:30. Naszym opiekunem jest br. Wojciech Sokołowski.

Można by powiedzieć, że zespół powstał przypadkowo i trochę niechcący, zupełnie nie planując dalszej działalności. Teraz patrzymy w przeszłość z zadziwieniem i zachwytem, bo wiemy, że wszystko tak dobrze układało (układa, i wierzymy, że będzie układało!) nam się nie dzięki naszym małym siłom i zdolnościom, ale dzięki Temu, który z miłością nas prowadzi przez - nawet najkrętsze - ścieżki życia.

Jesteśmy niesamowicie wdzięczni Bogu za wszystkie cuda, których pozwala nam doświadczać! Talentami, którymi nas obdarzył, chcemy oddawać Mu chwałę i służyć Mu, także w osobie brata i siostry, tak jak umiemy - naszą muzyczną posługą.

Jeśli potrzebujesz kogoś do oprawy muzycznej Eucharystii, adoracji, wielbienia, ślubu... - jesteśmy otwarci na propozycje.

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.facebook.com/zespolspotkanie

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., tel. 537 405 888

 

Zobacz i posłuchaj:

 

 

 

 

 

 

 

 

Remontowaliśmy Dom Duszpasterski Świętej Moniki

Zbieramy fundusze na jego bieżące utrzymanie

Nasz adres

  • Parafia św. Augustyna - Bracia Kapucyni
  • ul. Sudecka 90, 53-129 Wrocław
  • tel. +48 71 367 22 44
  • e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  • numer konta: 96 1600 1462 1846 2273 6000 0001
  • konto remontowe: 15 1600 1462 1846 2273 6000 0004

Dziękujemy

  • Za wszelką pomoc duchową i materialną z serca dziękujemy. Codziennie modlimy się za tych, którzy nam dobrze czynią. Ponadto każdy brat kapłan raz w miesiącu sprawuje mszę świętą w intencji dobrodziejów.
    Bóg zapłać Wam za wszelkie dobro!

Modlitwa za dobrodziejów

  • Racz, Panie, nagrodzić życiem wiecznym wszystkich, którzy nam dobrze czynią dla imienia Twego. Amen.

 

Top
Ta strona używa plików cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania i możliwości zmiany ustawień cookies w przeglądarce. Więcej szczegółów…